Taisyklės

  1. Kortelės kaina - 3€, perkant virš 100€ kortelė klientui suteikiama nemokamai.
  2. Jūs (kortelės turėtojas) – užpildęs anketą,  ją pasirašęs,  susitarimo pagrindu tampate „Muzi.lt“ draugų kortelės savininkas ir įgaunate teisę į kortelės teikiamas privilegijas. 
  3. „Muzi.lt“ draugų kortelė galioja neterminuotai nuo jos išdavimo datos, tačiau deaktyvuojama jos nenaudojant ilgiau nei 2 metus.
  4. Anketoje pateikti asmeniniai duomenys bus naudojami asmens ir jo nuosavybės į kortelę nustatymo tikslams, bei reklaminiams tikslams.
  5. Kortelė yra asmeninė kortelė, kuria naudotis turi teisę tik tas asmuo, kurio vardu išduota kortelė. „Muzi.lt“ ar kiti įgalioti asmenys turi teisę paprašyti kortelės turėtojo pateikti asmens tapatybės dokumentą;
  6. Kortelė suteikia jos turėtojams galimybę naudotis teikiamomis nuolaidomis, privilegijomis ir dalyvauti įgyvendinamose lojalumo programose (toliau – nuolaidos). „Muzi.lt“ pasilieka teisę keisti kortelės naudojimo taisykles, nuolaidų suteikimo taisykles savo nuožiūra ir paskelbia apie tai prekybos vietose, arba savo interneto svetainėje.
  7. Jūsų asmens duomenų tvarkymo tikslus ir priemones nustato  duomenų valdytojas: UAB „Scenos servisas“, įm. kodas 300646910, tel. nr. +37069837595.
  8. Šiuo metu kortelė galioja tik perkantiems fizinėje parduotuvėje. 

Kortelės įsigijimo formą galite atsisiųsti čia: DRAUGŲ KORTELĖS ANKETA

 

Prekė pridėta prie patikusiųjų
Prekė pridėta prie palyginimo.

Naršydami muzi.lt sutinkate, jog naudojame slapukus, užtikrinančius sklandų apsipirkimą. Daugiau informacijos.